KONST / Litografier / Litografi 12475217
nr 1247 5217
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 54/170, bladets mått: 73x52 cm, löst blad
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:33:09
3/4 13:32:55
100 kr
8/4 18:33:22
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist